DRAPACZEK.PL

Zakupy w drapaczek.pl to gwarancja najniższej ceny, wysokiej jakości i szybkiej dostawy.

 

Nasz sklep internetowy został stworzony przede wszystkim z myślą o kotach a także ich właścicielach, którym zależy na tym, aby czworonożnym pupilom zagwarantować odpowiednią formę wypoczynku, aktywności i uchronić meble przed pazurami.

 

Od samego początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości drapaków, legowisk i transporterów dla kotów w atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment dobieramy z wielką dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo mruczków. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów stale poszukujemy nowych dostawców, aby oferować możliwie szeroki wybór produktów. Z biegiem czasu planujemy wzbogacić asortyment o wszelkiego rodzaju akcesoria dla kotów. Staramy się rozwijać dla Państwa a priorytetem dla firmy Drapaczek jest Państwa zadowolenie.

 

Sklep internetowy drapaczek.pl jest prowadzony i obsługiwany przez firmę Drapaczek, która istnieje od 2020 roku.

 

Firma wpisana jest do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki.

 

Dane firmy:

 

DRAPACZEK ALEKSANDRA ROPENGA

Punkt odbioru:

TARNOWO PODGÓRNE 62-080 ul. WŁADYSŁAWA JESZKE 15/13

 

NIP 7811967490

 

REGON 369676243

 

Numer konta bankowego ING Bank Śląski.: 82 1050 1520 1000 0092 0528 6256

 

E-mail: sklep@drapaczek.pl, reklamacje@drapaczek.pl

 

Do wszystkich zakupów dołączamy dowód zakupu, a także zawsze przestrzegamy prawa konsumenta do zwrotu towaru zakupionego w Internecie. Zakupy u nas są w 100% bezpieczne i przyjemne.