• Nowy

PLECAK TRANSPORTOWY KOSMICZNY N033 SZARY

110,00 zł
Brutto

PLECAK TRANSPORTOWY KOSMICZNY N033 SZARY

Kolor
Ilość

PLECAK TRANSPORTOWY KOSMICZNY N033 SZARY

Nie chcesz zostawić kociaka samego w domu? Po prostu zabierz go ze sobą!

koty uwielbiają przebywać z ludźmi, tak jak psy. Niestety nie mamy zbyt dużo czasu by spędzać z naszym pupilem w domu. Spróbujmy zatem zabrać go ze sobą: na zakupy, do kawiarni, do autobusu, a także uprawiając sport na świeżym powietrzu.

Nie musisz już chować swojego pupila w ciemnej, ciasnej torbie - możesz dać mu więcej światła, emocji i przeżyć.

Dlaczego Koty uwielbiają kosmiczny plecak:

- Koncepcja kapsuły kosmicznej nadaje plecakowi futurystyczny wygląd.

- Koty uwielbiają obserwować wszystko co dzieje się wokół. Przezroczysta wykręcana kopuła wykonana z trwałego materiału jest świetnym rozwiązaniem dla kotów, które na wyprawie mogą podziwiać każdą scenerię i akcje dziejącą się w plenerze. Przezroczysta osłona łagodzi niepokój daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

- Zwierzak pod kontrolą - plecak można zabezpieczyć pasami podczas podróży samochodem. Dodatkowa wmontowana smycz z karabińczykiem zapewni bezpieczeństwo i nie pozwoli na ucieczkę.

- 14 dużych otworów wentylacyjnych (po 3 na bocznych panelach oraz 6 na frontowym panelu w tym na kopule) i dwa boczne większe pokryte siateczką. Lewe i prawe siatki wentylacyjne zapewniają świeże powietrze i jego cyrkulacyjną wymianę.

- Dodatkowo odkręcana przednia kopuła przez którą kot może wystawić głowę. Istnieje możliwość zostawienia samej siatki dla dodatkowej wentylacji.

- Wejścia boczne po obu stronach - rozpinane na suwak po całej wysokości

- Regulowane, miękkie pasy dzięki którym  plecak można idealnie dopasować do swojej budowy ciała. Korzystanie z plecaka daje nam swobodę poruszania oraz przede wszystkim wolne ręce i mniejszy wysiłek podczas noszenia. Plecak sprawdzi się podczas: podróży, jazdy rowerem, spacerów, zwiedzania, kempingu, wędrówek i innych aktywności na świeżym powietrzu.

- Funkcjonalny i dobrze wykonany - z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla zwierząt domowych, łatwy do czyszczenia i lekki, odporny na drapanie i gryzienie.

- Mocna, wygodna rączka do noszenia.

-Wystarczająca przestrzeń w środku: kot będzie podróżował w wygodnej pozycji. Wnętrze plecaka jest wyłożone miękką wkładką, co dodatkowo zwiększy komfort zwierzaka.

Zalecane dla kotów i zwierząt do 5 kg wagi.

- Plastikowe powierzchnie mogą posiadać zarysowania natomiast materiałowe niewielkie wgniecenia transportowe.

Specyfikacja:

Kolor: szara

Wymiary:

Szerokość 31 cm;

Głębokość 23 cm;

Wysokość 38 cm;

Sugerowana waga: dla małych i średnich kotów, małych psów, szczeniąt i innych małych zwierząt. Zalecana waga do 5 kg.

N033
5 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

4 innych produktów w tej samej kategorii: